Fiyatlandırma

Bireysel

 • Jest Paketi
 • Ön Muhasebe
 • Aylık 100 e-Fatura, e-Arşiv Kontörü
 • Finansal Danışmanlık
Aylık
Yıllık
’den başlayan fiyatlarla
1.399 /ay
Yıllık plan4.800 daha avantajlı
Hemen Başlayın

Kurumsal

 • Jest Paketi
 • Ön Muhasebe
 • Aylık 100 e-Fatura, e-Arşiv Kontörü
 • Finansal Danışmanlık
 • e-Defter Başvuru, Gönderim ve Saklama
Aylık
Yıllık
’den başlayan fiyatlarla
3.299 /ay
Yıllık plan12.000 daha avantajlı
Hemen Başlayın

Jest Paketi

₺3.499
 • * Jest paketi, tek seferlik alınan kurulum bedelidir.
 • * 12 ay kalma sözünüze Jest Paketi ücretsiz olarak verilecektir.
 • * Şirket kapatma durumlarında ise bu bedel Cayma Bedeli olarak tahsil edilmeyecektir.
 • Şirket Kuruluş İşlemleri
 • Kuruluş Danışmanlığı
 • e-Fatura başvurusu
 • e-İmza/Mali Mühür
 • e-Ticaret Entegrasyonu
 • Jesty Finder

Hizmetler

Jestiyon yurtiçinde ve yurt dışında birçok alanda onlarca çözüm ortağı ile
kurumunuzun ihtiyaç duyduğu hizmeti ayağınıza getirir.

flip-left

Sanal Ofis

Resmi işlemler için ihtiyacınız olan adresi; İstanbul, Ankara, İzmir’in en prestijli lokasyonlarında gösterebilir en uygun vergi dairesini seçebilir. Evrak ve kargo süreçlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Yüksek kira, stopaj, aidat gibi masraflardan kurtularak minimum maliyetle şirketinizi kurun.

Hemen Başlayın - Aylık 449
flip-left

Marka Tescil

Jestiyon ile markanızın analizini ücretsiz olarak yapabilir. Sonrasında başvurunuzu uzman ekibimizle yapıp şirketinizin en değerli sermayesi olan markanızı sonsuza kadar koruma altına alabilirsiniz.

Hemen Başlayın - 5.899
flip-left

Vekalet Hizmeti

Şirket kurarken sanal ofis hizmetimizi almanız durumunda adres tespiti için vergi dairesi memurları ofisi ziyaret eder. Bu ziyaret sırasında adreste olamayacağınız durumda bizden vekalet hizmeti alarak en yakın noterden Jestiyon’a vekalet verip yerinizden kalkmadan şirketinizi kurabilir böylelikle KOSGEB teşvikleri, SGK başvuruları gibi süreçleri kolaylaştırabilirsiniz.

Hemen Başlayın - 1.499
flip-left

Jesty Finder *Çok yakında

Sizin için geliştirdiğimiz chrome extensions ve web uygulamasıyla Amazon ve Etsy’de satmak istediğin ürünlerin analizini yapın.

Hemen Başlayın

Türkiye’de
Şirket Kurmak

Tümünü Gör
 • Türkiye’de Şirket Kurmak İçin Jestiyon’un Sizlere Sunduğu Paketler Nelerdir?

  arrow-down

  Girişimcilik hayalinizi gerçekleştirmek için Türkiye’de şirket kurmak isteyebilirsiniz. Türkiye’de şirket kurma fiyatları, tercih ettiğiniz şirket türüne ve bu süreçte aldığınız profesyonel desteğin içeriğine göre değişir. Jestiyon, sunduğu kapsamlı paketlerle ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümlere avantajlı rakamlarla ulaşmanızı sağlar. Jestiyon paket seçenekleri ve içerikleri şunlardır:

  • Jestiyon Bireysel Aylık: Jest paketi, ön muhasebe, aylık 100 e-Fatura ve e-Arşiv kontörü, finansal danışmanlık.
  • Jestiyon Kurumsal Aylık: Jest paketi, ön muhasebe, aylık 1.000 e-Fatura ve e-Arşiv kontörü, e-Defter başvuru ve gönderim süreci, finansal danışmanlık.

  Jest paket, şirket kuruluş işlemleri ve e-Fatura başvurusu gibi süreçleri içerir. Jestiyon kullanıcıları, 12 aylık taahhütte bulunarak bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilir.

 • Size Uygun Olan Paketleri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  arrow-down

  Jestiyon paketlerini seçerken şirketinizin hangi ölçekte hizmet vereceğine dikkat edebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal paketler arasında içerik bakımından bazı farklar bulunur. Jestiyon kurumsal aylık hizmet, daha kapsamlı bir süreç yürütmenize destek verir. Bu pakette e-Fatura ve e-Arşiv işlemlerinde kullanmanız için size 12.000 kontör verilir. Kontör, düzenlediğiniz ve sakladığınız her bir fatura için şirketinizden istenen dijital ödeme birimidir.

  Jestiyon bireysel ve kurumsal paketlerinde çalıştığınız mali müşavir tarafından finansal danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Şirket kuruluşundaki aşamaları eksiksiz olarak tamamlamak için Jest paketten de yararlanabilirsiniz. Jest paket, kuruluş danışmanlığı sayesinde evrak teslimi ve yasal prosedürleri yerine getirme gibi tüm süreçlerde size yardımcı olur.

 • Jestiyon’un Sizlere Sunduğu Ek Hizmetler Nelerdir?

  arrow-down

  Jestiyon, sunduğu ek hizmetlerle tüm süreçleri herhangi bir pürüzle karşılaşmadan gerçekleştirmenizi sağlar. Sanal ofis hizmetiyle resmî işlemler için ihtiyaç duyduğunuz adresi en prestijli lokasyonlarda gösterir. Marka tescil hizmeti sayesinde şirketinizi sağlam bir temel üzerine inşa etmenizi destekler. Jestiyon’dan vekalet hizmeti alarak adres tespiti sürecini emin ellere teslim edebilirsiniz. Ayrıca yararlanabileceğiniz KOSGEB girişimcilik desteğini ve yapmanız gereken SGK başvurularını öğrenebilirsiniz.

  Jestiyon ek hizmetleri arasında şirketinizin ticaretini kârlı hâle getirecek seçenekler de bulunur. Jesty Finder sayesinde kazancınızı artıracak ürünleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Chrome Extensions ve web uygulamasıyla ürünler analiz edildiği için Amazon ve Etsy’de yaptığınız satışlardan hedeflediğiniz kâra ulaşmanız mümkün olur.

 • Seçtiğiniz Paketi Daha Sonra Yükseltmeniz Mümkün mü?

  arrow-down

  Türkiye’de şirket kurma fiyatları ve bu süreçte karşılaşacağınız tüm işlemler, faaliyetlerinizin kapsamıyla doğrudan ilgilidir. Eğer ticari işlemlerinizi yerelden globale doğru genişletme ve daha geniş kitlelere ulaştırma gibi hedefleriniz varsa bu doğrultuda daha yüksek masraflarla karşılaşabilirsiniz. Jestiyon, paket yükseltmek gibi şirketinizi ileriye taşıyacak her türden kararda yanınızda olur. Zamanla ivme kazanan faaliyetlerinize paralel olarak belirgin fiyat artışlarına maruz kalmadan paket yükseltmenizi mümkün kılar. Böylece Türkiye’de şirket kurma fiyatlarından ve katlanacağınız diğer maliyetlerden olumsuz etkilenmeden ilerlemenize destek verir.

 • Jestiyon’un Türkiye’de Şirket Kurmak için Sunduğu Paketlerin Faydaları Nelerdir?

  arrow-down

  Jestiyon’un Türkiye’de şirket kurmak isteyenlere sunduğu paketler, son derece kapsamlı ve çok yönlüdür. Sürece 360 derece yaklaşma şansı verdiği için tüm prosedürlerin eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlar. Üstelik bu paketlerle ticari faaliyetlere sağlam bir adım atmak mümkün olur. Operasyonlara e-dönüşümün gerektirdiği işlemlere uygun, tam donanımlı bir şekilde başlarsınız. Bu sayede ticari faaliyetleriniz profesyonel ve hızlı hâle gelir.

  Jestiyon paketlerinin faydaları arasında teknik donanım bilgisi gerektiren tüm işlemlerin deneyimli çalışanlar tarafından yapılması da yer alır. Alanında uzman kadro ve sektöründe öncü çözüm ortaklarından destek alma şansınız olur. Jestiyon’la Türkiye’de şirket kurma fiyatlarından etkilenmeden ve tecrübeli bir ekiple çalışarak girişimcilik hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Kaydolun

Hızlı kayıt için bilgilerinizi girin

Siz neredeyseniz
Jestiyon yanınızda

mobil uygulamayı indir