Hakkımızda

Birçok Ülkede Uçtan Uca Çözümler Sağlayan Jestiyon’un Yetenekli Profesyonelleriyle Tanışın!

background-image-1
background-image-2
background-image-3

10+

Çalışanı ile Ailemizin Değerleri

2022’de başlayan yolculuğumuz, her biri alanında uzman çalışanlarla yön ve ivme kazandı. Bugün, 2013’ten beri sektörün tüm detaylarına hâkim olan, sayısı 10’u aşkın yetenekli profesyonelle şirket kuruluşunda ve operasyonel süreçlerde ihtiyaç duyduğunuz her hizmeti vermeye hazırız. Jestiyon olarak deneyimi pratiğe dökerek hızlı sonuç almayı ve sizin için en ideal yöntemi belirlemeyi hedefleriz. Ön muhasebe, e-Ticaret, Özel Entegratör, Yazılım, ERP, Yurt Dışı Pazar Yerleri ve Şirket Yönetiminde tecrübeli Jestiyon kadrosundan yararlanabilirsiniz.

Güvenilir

Güvenilir

Jestiyon, güvenilirliği ve şeffaf süreç yönetimiyle şirket kuruluşunun her aşamasında içinizin rahat etmesini sağlar. Ülkelere göre değişen prosedürleri ve evrak teslim işlemlerini hiçbir ayrıntıyı atlamadan yerine getirir. Ayrıca mühendis, işletmeci ve finans uzmanı gibi alanında yetkin çalışanlarıyla tüm işlemleri profesyonel olarak yapmanıza destek verir. Bu sayede süreç içerisinde karşılaşabileceğiniz her türden yasal ve finansal duruma karşı hazırlıklı olmanız mümkün hâle gelir.

Çözüm odaklı

Çözüm Odaklı

Türkiye, Amerika ve İngiltere’de şirket kurmak istediğinizde karşınıza pek çok prosedür çıkar. Ülkelere özgü vergileri ödemek ve bazı ticari işlemleri yapmak için başvurularda bulunmanız gerekir. Çözüm odaklı yaklaşıma sahip Jestiyon ile şirket kurmak kolay hâle gelir. Sizin adınıza kurumsal banka hesabı açılışından şirket vergi numarası edinmeye kadar kapsamlı çalışmalar yürütülür. Ayrıca Jestiyon, operasyonel süreçlerde karşılaştığınız durumlara da hızlı çözümler getirir. Böylece şirket kuruluşunda ve faaliyetlerinizi sürdürürken herhangi bir pürüzle karşılaşmazsınız.

Biz Kimiz?

Jestiyon, şirket kuruluşu ve yönetiminde dijital çağa ayak uydurarak tüm işlemleri hızlıca gerçekleştirmeyi hedefler. Kurmak istediğiniz şirketin ve hâlihazırda yürüttüğünüz faaliyetlerin e-dönüşümünü sağlar. Bu kapsamda e-Fatura, e-Arşiv, e-İmza ve mali mühür gibi muhasebe işlemlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm dijital süreçleri tamamlar. Ayrıca Jestiyon, muhasebe ve finans danışmanlığıyla şirketler için mentor görevi de üstlenir. Vizyonumuz, şirketinizi hem yerel hem de küresel anlamda başarıya taşıyacak profesyonel çözümler sunmaktır. Jestiyon ile şirket yönetiminde sizi ileriye götürecek, öne çıkmanızı ve hedeflerinize varmanızı sağlayacak uçtan uca hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Şirket kurmak ve yönetmek isteyenlerin tüm süreçlere hâkim olan profesyonellerden destek alması gerekir. Jestiyon olarak, bu ihtiyaca cevap vermek adına yola çıktık. Bu doğrultuda yurt içi ve yurt dışı pazarda yer almak isteyen girişimcilerin her anında yanında olmayı hedefledik. Güvenilir ve çok yönlü Jestiyon çözümleri sayesinde tüm aşamaları eksiksiz olarak tamamlayarak hayalinizdeki şirketi kurabilirsiniz. Her biri alanında uzman çalışanlarımız ve sektöründe lider çözüm ortaklarımızla şirket kurmaya ve yönetmeye dair tüm süreçlerde emin adımlarla yürüyebilirsiniz.

Jestiyon olarak Türkiye, Amerika ve İngiltere’de şirket kurmak isteyenlere yönelik pek çok hizmetimiz bulunur. Zengin içeriklere sahip paketlerimiz sayesinde farklı beklentilere başarıyla yanıt veririz. Jestiyon’dan alacağınız sanal ofis hizmetiyle şirket kuruluşu sırasında yüklü masraflarla karşılaşmazsınız ve adresiniz en prestijli lokasyonlarda gösterilir. Şirketinizin ticari faaliyetlerini kârlı hâle getirecek ürünleri ise Jesty Finder aracılığıyla belirleyebilirsiniz. Dilerseniz hem Jestiyon hakkında hem de kapsamlı hizmet paketlerine dair daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

officerectangle
office photo

Hemen Kaydolun

Hızlı kayıt için bilgilerinizi girin

Siz neredeyseniz
Jestiyon yanınızda

mobil uygulamayı indir