Kurmak İstediğiniz Şirket İsminin

Uygunluğunu Kontrol Edin!

Yeni bir şirket kurma yolculuğunun ilk adımı, uygun ismi bulmaktır. Hayalinizdeki şirket isminin İngiltere’de kullanılmaya uygun olup olmadığını ücretsiz aracımız ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

Yeni Şirketinize En Uygun İsmi Jestiyon ile Kolayca Bulun

Şirket ismi belirleme, işletmelerin kurumsal kimliğinin anahtarıdır. Saygın bir iş kurma sürecine adım atan girişimciler için en uygun şirket ismini seçmek, marka değerini güçlendirmenin ilk adımıdır. Jestiyon, şirketlere bu önemli kararı verirken rehberlik etmek ve en uygun adı bulmalarına yardımcı olmak için şirket ismi sorgulama hizmeti sunar. Gelişmiş isim hakkı sorgulama aracıyla bu süreci kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz.

Yeni Şirketinize En Uygun İsmi Jestiyon ile Kolayca Bulun

Şirket İsmi Sorgulama Aracı Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Şirket adı sorgulama, işletme sahiplerine isim seçimi sürecinde rehberlik eden çevrim içi bir araçtır. Bu aracı kullanarak hem potansiyel isim seçeneklerini değerlendirebilir hem de işletmenizin genel marka stratejisine ve hedef kitlesine uygun bir ad bulabilirsiniz.

Firma ismi sorgulama aracının en büyük avantajlarından biri, önerilen adların benzersizlik kontrolünü yaparak kullanıcılara tescil edilebilirlik konusunda bilgi vermesidir. Sorgulama aracı, bu özelliği sayesinde gelecekte karşılaşabileceğiniz olası hukuki sorunları önlemenize yardımcı olabilir.

Şirket İsmi Sorgulama Aracı Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

En Çok
Merak Edilenler

Tümünü Gör
 • Jestiyon ile İngiltere’de Şirket Nasıl Kurulur?

  arrow-down

  Saniyeler içerisinde Jestiyon’a kayıt olup, yalnızca gerekli birkaç evrak ve bilgiyi paylaşarak prosedürlere takılmadan İngiltere’de şirketinizi kurabilirsiniz. Sağlamış olduğunuz bilgiler uzman ekibimiz tarafından incelenip, Companies House’a başvurunuz yapılır. Şirket kuruluşu ile ilgili tüm evraklarınız Jestiyon hesabınıza yüklenir. Jestiyon ile İngiltere’de şirket kuruluşu en geç 2 iş günü içerisinde tamamlanır.

 • İngiltere’de Şirket Kurmak İçin Gereken Belgeler Nelerdir?

  arrow-down

  İngiltere’de şirket kuruluşu için;

  • Şirket ismi
  • Faaliyet alanları
  • Şirket yönetici ve ortakları
  • Hisse yapısı
  • Yönetici ve varsa ortakların pasaport ve ikametgah belgeleri

  ile şirket kuruluşu yapılabilir.

 • Şirket Kuruluş Süreci Jestiyon ile Nasıl Yürütülür?

  arrow-down

  Jestiyon ile İngiltere’de şirket kuruluşu 3 aşamadan oluşur.

  • İlk olarak gerekli evrak ve bilgiler Jestiyon hesabına yüklenir ve uzman ekibimiz tarafından incelenir.
  • İkinci aşamada şirket kuruluş başvurunuz Companies House’a yapılır.
  • Son aşamada ise Companies House kuruluşunuzu onayladığında tüm şirket sertifika ve sözleşmeleriniz Jestiyon hesabınıza yüklenir.
 • Jestiyon ile İngiltere’deki Girişiminizin Finansal Sürecini Yönetmek Mümkün mü?

  arrow-down

  Jestiyon ile İngiltere’de şirket kurmak ve tüm finansal süreçlerinizi yönetmek mümkündür. İngiltere’de şirket kuruluşu yaptıktan sonra online banka hesabınızı açılıp tüm finansal işlemlerinize başlarsınız. Muhasebe danışmanınız tüm gelir ve giderlerinizi takip edip, aylık mutabakat yapar ve yıl sonunda kurumlar vergisi beyannamenizi hazırlar.

 • Jestiyon İle İngiltere’de Şirket Kurmanın Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

  arrow-down

  Jestiyon ile İngiltere’de şirketiniz uzman ekiplerimiz tarafından bütün yasal gereklilikler yerine getirilerek kurulur. Şirketiniz için özel olan adres hizmetimizden yararlanarak kira sözleşmesi de edinebilirsiniz. Jestiyon’un avantajlı paketlerinden yararlanıp şirket kurduğunuzda, şirketiniz için muhasebe danışmanlığı, ön muhasebe uygulaması, aylık mutabakat, yıl sonu kurumlar vergisi beyanının yapılması, online banka hesap açılışı hizmetlerimizden de yararlanmış olursunuz.

Hemen Kaydolun

Hızlı kayıt için bilgilerinizi girin

Siz neredeyseniz
Jestiyon yanınızda

mobil uygulamayı indir