Türkiye İngiltere Amerika Almanya Estonya

İş Fikrinizi Hayata Geçirmek için

Türkiye’de
Şirket Kurun

Jestiyon ile Türkiye’nin en prestijli lokasyonlarında şirketinizi kurabilir,
ticari faaliyetlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Formu doldurun, sizi arayarak ücretsiz olarak bilgi verelim.

Şirket Kurulumu

Ön Muhasebe

Şirketinizin finansal faaliyetlerini Türkiye’nin en kapsamlı ön muhasebe programı Jestiyon ile yönetebilirsiniz. Müşterilerin, tedarikçilerin ve iş ortaklarının tahsilat ve ödeme bilgileri kolay hesap takibi sayesinde tek bir platform üzerinden görüntülenebilir. Uygulama üzerinden cari hesaplarınızı etkin biçimde yönetmeniz mümkündür. Jestiyon’un sunduğu kolay masraf yönetimi imkânı ile ödemelerinizi mobil uygulama üzerinden izleyebilirsiniz. Harcamalarınıza dair belgelerin fotoğrafını çekerek uygulamaya yüklemeniz yeterlidir. Bu sayede şirketinizin gelir gider takibini yapabilir, gerektiğinde rapor alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Ön Muhasebe

Jesty
Finder

Jestiyon’un ayrıcalıklı hizmetlerinden biri olan Jesty, Türkiye’de şirket kurmak isteyen yatırımcıların yararlanabileceği bir uygulamadır. Jesty Finder, e-ticaret şirketlerine büyük avantaj sağlayan bir hizmet olarak öne çıkar. Uygulama, en kârlı ürünleri tespit etmenizi sağlar. Bu sayede Türkiye pazarında avantaj kazanabilir, ticaretinizi daha verimli hâle getirebilirsiniz. Ayrıca Amazon ve Etsy gibi dünyaca ünlü uluslararası pazar yerlerinde satmak istediğiniz ürünlerin analizini de Jesty ile yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Jesty Finder <i>*Çok yakında</i>

En Çok
Merak Edilenler

Tümünü Gör
 • Jestiyon ile Türkiye’de Şirket Nasıl Kurulur?

  arrow-down

  Saniyeler içinde online olarak Jestiyon’a kayıt olup, hiçbir kağıt işiyle uğraşmadan birkaç soruya cevap vererek başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz. Sonrasında mali müşaviriniz kuracağınız şirket türüne göre gerekli belgeleri sisteme yükler ve ilgili kurumlara başvurunuzu yapar. En geç 1 gün içinde işletme kuruluş işlemleriniz tamamlanır.

 • Türkiye’de Şirket Kurmak İçin Gereken Belgeler Nelerdir?

  arrow-down
  • Kimlik fotoğrafı
  • Faaliyet alanları
  • Faaliyetinizi yapacağınız iş yeri adresi size ait ise Tapu
  • Faaliyetinizi yapacağınız iş yeri adresi kiralık ise Kira Sözleşmesi
  • İşinizi aracınızla yapıyorsanız Araç Ruhsatı
  • Aracınız size ait ve sıfır bir araç ise; Araç Faturası
  • 2. el bir araç ise; Noter Satış Sözleşmesi
  • Kiralık ise; Kira Sözleşmesi
 • Şirket Kuruluş Süreci Jestiyon ile Nasıl Yürütülür?

  arrow-down

  Başvuru süreci tamamlandıktan sonra bağlı olduğunuz vergi dairesinin yoklama memurları adres ve diğer şirket bilgilerini doğrulamak için ziyaretinize gelir. Bu ziyaret sonrasında vergi levhanız oluşur ve sisteme yüklenir. Siz de tüm bu süreci Jestiyon’un tüm cihazlarla uyumlu mobil uygulamasından veya web arayüzünden takip edebilirsiniz.

 • Jestiyon ile Türkiye’deki Girişiminizin Finansal Sürecini Yönetmek Mümkün mü?

  arrow-down

  Jestiyon, size ve mali müşavirlere tüm finansal sürecinizi kolayca yönetebilmeniz ve sürekli olarak iletişimde kalabilmeniz için kapsamlı bir platform sağlar. Dolayısıyla tüm finansal süreçlerinizi bu yazılımı kullanan mali müşavirler ve finans uzmanlarıyla yönetebilirsiniz.

 • Jestiyon İle Türkiye’de Şirket Kurmanın Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

  arrow-down

  Jestiyon’un yetenekli profesyonellerinin size sunduğu kolay kullanımlı platformla yerinizden kalkmadan şirketinizi kurup sonrasında oluşacak finansal danışmanlık, ön muhasebe, e-Fatura, Sanal Ofis, Marka Tescil, Jesty Finder gibi tüm ihtiyaçlarınıza cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz

Hemen Kaydolun

Hızlı kayıt için bilgilerinizi girin

Siz neredeyseniz
Jestiyon yanınızda

mobil uygulamayı indir