Fiyatlandırma

Şirket Kuruluşu

 • e-Residency ile şirket kuruluş başvurusu
 • Tüm harç bedelleri (State Fee)
 • 5 iş günü içerisinde kuruluş
 • Tüm dökümanların dijital kopyalarının tarafınıza iletilmesi
399
Tek Seferlik
Hemen Başlayın

Hizmetler

Jestiyon yurtiçinde ve yurt dışında birçok alanda onlarca çözüm ortağı ile
kurumunuzun ihtiyaç duyduğu hizmeti ayağınıza getirir.

flip-left

Muhasebe Basic

Estonya’da şirket kurduğunuzda vergi ve muhasebe süreçleri için profesyonel destek alabilirsiniz. Jestiyon Estonya paketleri kapsamındaki Muhasebe Basic hizmetiyle bu işlemleri aksamadan tamamlayabilirsiniz. Basic paket, VAT numarası olmayan ve aylık 0-20 arasında işlem yapan şirketler için geçerlidir.

Hemen Başlayın - Aylık 89
flip-left

Muhasebe Pro

Yurt dışındaki ticari faaliyetleriniz geliştikçe daha kapsamlı muhasebe hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Jestiyon Estonya Muhasebe Pro paketi, VAT numarası olmayan ve aylık 21-50 arasında işlem yapan firmalar için uygundur. Alanında uzman muhasebecilerden hizmet alarak şirketinizin aylık işlemlerini düzenli takip edebilir, beyannamelerini eksiksiz hazırlayabilirsiniz.

Hemen Başlayın - Aylık 125
flip-left

VAT Başvurusu

Avrupa Birliği ülkelerinde belirli bir limitin üzerinde ciro elde eden şirketler için yetkili kurumlara KDV beyannamesi sunulur. Dolayısıyla Estonya’da ticari faaliyette bulunurken bir VAT numarasına ihtiyacınız olur. Estonya’da VAT almak ve vergi mevzuatına uygun işlem yapmak için Jestiyon’dan yararlanabilirsiniz.

Hemen Başlayın - 89
flip-left

Startup Vize Başvurusu

Girişimcilere vergi süreçlerinde ve dijital avantajlar sağlayan Estonya, yurt dışında şirket kurmak isteyenler için oldukça idealdir. Startup vizesiyle 1 yıldan 5 yıla kadar oturum ve çalışma izni verir. Jestiyon ile vize dosyanız uzmanlar tarafından hazırlanır ve sizin adınıza yetkili komiteye başvurulur.

Hemen Başlayın - 1250
flip-left

EORI Numarası

EORI numarası, Avrupa Birliği üyesi ülkelerle gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde zorunludur. Estonya’da şirketinizle dış ticaret yapmak istiyorsanız vergi dairesine başvurmanız gerekir. Jestiyon, EORI numarası almak için gereken yasal prosedürleri sizin adınıza eksiksiz tamamlar. Böylece gümrük işlemlerinde zorunlu tutulan ekonomik operatör kayıt ve tanımlama numarasıyla küresel pazarda dış ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Başlayın - 49
flip-left

Adres ve İrtibat Personeli

Estonya’da şirket açmak isteyenlerin bir adrese ve irtibat personeline ihtiyacı vardır. Bu adreste ikamet şartı yoktur ancak şirketinize ait fiziki belgeleri almak için posta yönlendirme servisi gerekir. Jestiyon, şirket adresi ve irtibat personeli hizmetiyle Estonya’nın en prestijli konumlarında faaliyete geçmenize yardımcı olur.

Hemen Başlayın - Yıllık 199

Estonya’da
Şirket Kurmak

Tümünü Gör
 • Estonya’da Şirket Kurmak İçin Jestiyon’un Sizlere Sunduğu Paketler Nelerdir?

  arrow-down

  Estonya’da şirket kurma maliyetini belirlemek için tüm finansal ve operasyonel süreçlere hâkim olmalısınız. Ancak bu süreçte karşınıza pek çok yasal prosedür çıkar. Bu noktada Jestiyon’un profesyonel ve kapsamlı hizmetleri yardımınıza koşar. Jestiyon Estonya paketleri, e-Residency ile şirket kuruluş adımlarını eksiksiz olarak tamamlamanızı sağlar. Bu pakete dâhil olan hizmetler şunlardır:

  • e-Residency ile şirket kuruluş başvurusu
  • Özel limitet şirket
  • Harç bedellerinin ödenmesi (State Fee)
  • Jesty Finder

  Başvurunuz yapıldıktan sonra 5 iş günü içinde Estonya’da şirket kurulur. Şirketinize ait tüm dokümanların dijital kopyaları size iletilir. Ardından Jesty Finder ile en kârlı ürünleri belirleyebilir, ticari faaliyetlerinize sağlam bir adımla başlayabilirsiniz.

 • Size Uygun Olan Paketleri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  arrow-down
  Jestiyon paketleri arasında seçim yaparken Estonya’da şirket kurmanın maliyetini göz önünde bulundurmalısınız. Girişimciler, sermayesini verimli kullanmak adına sürece temel şirket kuruluş paketleri tercih ederek başlayabilir. Estonya’daki işlem hacminiz arttıkça daha kapsamlı hizmetlere yönelebilirsiniz. Jestiyon’da girişimcilere ve hâlihazırdaki faaliyetlerini yurt dışına taşımak isteyenlere yönelik paketler bulunur. Böylece bütçenize ve hedeflerinize uygun adımlar atabilirsiniz.
 • Jestiyon’un Sizlere Sunduğu Ek Hizmetler Nelerdir?

  arrow-down

  Estonya’da şirket açmak için e-vatandaşlık sistemine dâhil olmanız gerekir. Estonya e-Residency programına kabul edildiğinizde size bir ID verilir. Şirket kuruluş işlemleri, tarafınıza ulaşan e-Residency kartı ve ID ile gerçekleştirilir. Jestiyon’un sizin adınıza yapacağı şirket kurma başvurusu onaylandığında ek hizmetlere de göz atabilirsiniz. Bu hizmetler şunlardır:

  • Şirket adresi: Estonya’daki şirketinize ait fiziki belgeleri teslim almanız için ülkenin gözde konumlarında bir adresiniz olur. Ayrıca irtibat personeli de sağlanarak evrak sürecinin aksamadan işlemesi sağlanır.
  • VAT numarası: VAT (Value Added Tax), Avrupa Birliği ülkelerinde ticari faaliyet gösteren işletmelerin sahip olduğu vergi numarasıdır. Firmanın vergi mükellefi olduğunu gösterir ve KDV beyannamesi vermesini sağlar. Jestiyon ile Estonya şirket vergileriniz için VAT numarası edinebilirsiniz.
  • EORI numarası: EORI (Economic Operators Registration and Identification Number), Avrupa’da ithalat ve ihracat faaliyeti yürüten firmalar için zorunludur. Tüm gümrük işlemlerinde istenen bu numara sayesinde Estonya’daki şirketinizle dış ticaret yapmanız mümkün olur. Jestiyon ile pratik şekilde EORI numarası alabilirsiniz.

  Ayrıca Jestiyon, muhasebe basic ve pro olmak üzere iki ayrı ek hizmet sunar. Muhasebe ve vergi işlemlerinizin sorunsuz ilerlemesini sağlayan bu paketlerle Estonya’da şirket kurma maliyetini dengede tutabilirsiniz. Üstelik Jestiyon’da sizi bekleyen imkânlar bunlarla da sınırlı değildir. Startup vize başvurusu hizmetiyle Estonya’da oturum ve çalışma izni alabilirsiniz.

 • Seçtiğiniz Paketi Daha Sonra Yükseltmeniz Mümkün mü?

  arrow-down
  Jestiyon’da yer alan paketler taahhütlü değildir. Seçtiğiniz paketleri daha sonra yükseltmeniz mümkündür. Örneğin Estonya’daki işlem hacminiz arttığında basic muhasebe paketini, pro seviyesine yükseltebilirsiniz. Bu sayede hızla gelişen ticari faaliyetlerinize ve şirketinizin mevcut durumuna uygun hizmetlerden yararlanmanız mümkün hâle gelir.
 • Jestiyon’un Estonya’da Şirket Kurmak için Sunduğu Paketlerin Faydaları Nelerdir?

  arrow-down

  Jestiyon, alanında uzman ekibi ve profesyonel yaklaşımıyla yüksek Estonya’da şirket kurma maliyetiyle karşılaşmanızı önler. Ayrıca bu süreçte ortaya çıkan operasyonel yükü de azaltır. Estonya’da şirket kurmak için Jestiyon’u tercih ettiğinizde resmî prosedürler sizin adınıza yerine getirilir. Ardından tüm belgeler, dijital kopyalarıyla size iletilir. Böylelikle tüm yasal adımları eksiksiz tamamlayabilir, sürecin her aşamasına hâkim olabilirsiniz.

  Jestiyon Estonya paketlerinin faydaları arasında şirket kurmanın maliyetlerini azaltması da gelir. Bu paketlere başvuru işlemlerinden harç ödemesine kadar pek çok hizmet dâhildir. Bu sayede her bir aşama için ayrı ayrı ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Üstelik Jestiyon, işletme hacmine uygun paketleriyle Estonya şirket kurma maliyetini kontrol altında tutmanıza da yardımcı olur. Jestiyon ile Estonya’da şirket kurma maliyetinden ve bunun için izlenen resmî süreçlerden çekinmeden kârlı bir girişimi hayata geçirebilirsiniz.

Hemen Kaydolun

Hızlı kayıt için bilgilerinizi girin

Siz neredeyseniz
Jestiyon yanınızda

mobil uygulamayı indir